هو الصانع راهبرد ۱۳ / اطلاعیه‌شماره ۶

به دلیل درخواست مکرر دانشجویان عزیز و مخاطبین گرامی راهبرد همچنین قطعی اینترنت و تداخل زمان ارسال مقاله با امتحانات شما عزیزان مهلت ارسال مقالات شماره ١٣، تا ٣٠ام آذرماه تمدید شد.

دعوت به تحریر و ارائۀ مقالات جهت بررسی و درج در مجله علمی/تخصصی راهبرد مجری: کلیه اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان متقاضی نویسندگی در مجله علمی تخصصی راهبرد

باسلام و عرض ادب و احترام.
وقت عالی بخیر
نظر به تصمیم واحد مطبوعاتی انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع مبنی بر تهیه شماره‌ای دیگر از مجله علمی/تخصصی راهبرد٬ خواهشمند است جهت فراهم نمودن مقدمات پروسه تایید، ویراستاری، چینش المان‌ها و حروف‌چینی مطالب، هرچه سریع‌تر نسبت به ارسال مقالات غیرتکراری خود (منتشر نشده در سایر رسانه‌ها و مطبوعات) اقدام فرمایید.

لازم بذکر است مقالات درج شده در نشریه در دو بخش تخصصی و غیرتخصصی (سینما و هنر، معرفی شخصیت‌ها/اصطلاحات مربوط به حوزه مهندسی صنایع/نرم‌افزارها و … ، پرونده موضوعی پیرامون علوم انسانی و اجتماعی، محیط زیست، تاریخی/اجتماعی/فرهنگی، اقتصادی) خواهد بود.

موضوعات پیشنهادی زیر جهت اخذ ایده مطلب و کمک در انتخاب موضوعات دیگر ارائه می‌گردد:
-رابطه دانش روانشناسی و مهندسی صنایع -قدرت تصمیم‌گیری و حل مسأله – تحلیل داده‌های کلان و داده‌کاوی – سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت و رویکرد مدیران -مدیریت شیوه‌های نوین فروش، تبلیغات و توزیع محصول -بده بستان اقتصاد و مهندسی صنایع -نقش رویکرد های مدیریتی مهندسی صنایع در رویدادهای تاریخی -از «سنت‌محوری، کهنه‌گرایی و پایبندی به اصول» تا «ساختارشکنی، ریسک‌پذیری، اصلاح رادیکالیزه نظام‌های صنعتی» حل مشکلات ناشی از تضاد بین این دو و چگونگی تقسیم منابع بین آن‌ها – جدایی اخلاق از صنعت؟ دوراهی «شیوه حفظ اخلاق حرفه‌ای و کرامت انسانی ملت‌ها» و «نجات اقتصاد به شیوه مدیریت اقتصادی به سبک سرمایه‌داری و استعمار ملت‌ها» – اهمیت سیستم مهندسی صنایع در حفظ محیط زیست و صنعت سبز – (موضوع آزاد)

تکراری‌ها؛ باید دقت شود مطالبی که با موضوعات زیر نوشته می‌شوند حرف جدیدی برای گفتن داشته باشند بنابراین حتما شماره قبلی راهبرد را در لینک:

http://iss.yazd.ac.ir/rahbord/files/Site/RahBord11.pdf

مطالعه کنید


مهاجرت و بورسیه تحصیلی اهمیت روابط عمومی / برندینگ / داده کاوی / بازاریابی / ایده / نقش خلاقیت و نوآوری / هنر ارتباط / چیستی مهندسی صنایع / نقش استقرار سیستم های مدیریتی در بهبود سازمان ها / کوچینگ / شیوه مدیریتی کایزنی و بی پی آر /

* احتمال تغییر و بروزرسانی در موارد درج شده وجود دارد.

پیشنهاد می‌شود پیش از اقدام به تأمین محتوای مقاله‌تان در صورت عدم مطالعه شماره قبلی راهبرد حتماً از لینک زیر نسخه الکترونیکی آن را دریافت کنید و با سبک و سطح محتواییِ مورد نیاز این مجله آشنا شوید. برای مشاهده نسخه الکترونیکی شماره پیشین راهبرد به لینک زیر مراجعه کنید:

راهبرد ۵ / راهبرد ۶ / راهبرد ۷ / راهبرد ۸ / راهبرد ۹ / راهبرد ۱۰ / راهبرد ۱۱

مقاله در قالب فایل WORD و با پسوند Doc. و یا Docx. ارسال شود. نام خود را در پایان مطلب درج کنید. از تیتر، میان‌تیتر و لید استفاده کنید. مقدمه خوب، نتیجه‌گیری جامع و ارائه منبع و مرجع مستند از ویژگی های یک مقاله حرفه‌ای است و احتمال تأیید مقاله شما را افزایش می‌دهد.

پایان مهلت اولیه ارسال مقالات: ۳۰اُم آذرماه ارسال مطالب به رایانامه: Yazdiss.rahbord@gmail.com

اطلاعیه بعدی: اعلام پایان مهلت تحریر و ارسال مقاله، فرصت ۱۶۸ ساعته ویراستار جهت ویرایش

راهبرد؛ مجله تخصصی ارگان رسمی انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه یزد